
Collection: Fine herbs
Enhance your dishes with our easy-to-grow herbs. Natural flavors, freshness and authenticity at your fingertips!
-
Rosemary (3.5")
Regular price $4.49Regular priceUnit price / per$4.49Sale price $4.49 -
Lavender (3.5")
Regular price $4.49Regular priceUnit price / per$4.49Sale price $4.49 -
Basil Genovese (3.5")
Regular price $4.49Regular priceUnit price / per$4.49Sale price $4.49 -
Lemon thyme (3.5")
Regular price $4.49Regular priceUnit price / per$4.49Sale price $4.49 -
Chives (3.5")
Regular price $4.49Regular priceUnit price / per$4.49Sale price $4.49 -
Greek Oregano (3.5")
Regular price $4.49Regular priceUnit price / per$4.49Sale price $4.49 -
Moroccan Mint (3.5")
Regular price $4.49Regular priceUnit price / per$4.49Sale price $4.49 -
Lavender Munstead (6")
Regular price $16.99Regular priceUnit price / per$16.99Sale price $16.99 -
Italian parsley (3.5")
Regular price $4.49Regular priceUnit price / per$4.49Sale price $4.49 -
Lemon Verbena (3.5")
Regular price $4.49Regular priceUnit price / per$4.49Sale price $4.49 -
Winter Thyme (3.5")
Regular price $4.49Regular priceUnit price / per$4.49Sale price $4.49 -
Coriander (3.5")
Regular price $4.49Regular priceUnit price / per$4.49Sale price $4.49 -
Capucines (3.5")
Regular price $4.49Regular priceUnit price / per$4.49Sale price $4.49 -
Lemon Balm Lemongrass Balm (3.5")
Regular price $4.49Regular priceUnit price / per$4.49Sale price $4.49 -
Common Sage (3.5")
Regular price $4.49Regular priceUnit price / per$4.49Sale price $4.49 -
Edible Bay Leaf (4.5")
Regular price $19.99Regular priceUnit price / per$19.99Sale price $19.99 -
Common Rue (3.5")
Regular price $4.49Regular priceUnit price / per$4.49Sale price $4.49 -
Rosemary (3.5")
Regular price $49.49Regular priceUnit price / per$49.49Sale price $49.49 -
Spanish Lavender 'Primavera' (6")
Regular price $16.99Regular priceUnit price / per$16.99Sale price $16.99 -
Curly parsley (3.5")
Regular price $4.49Regular priceUnit price / per$4.49Sale price $4.49 -
Stevia (3.5")
Regular price $4.49Regular priceUnit price / per$4.49Sale price $4.49 -
Marjoram (3.5")
Regular price $4.49Regular priceUnit price / per$4.49Sale price $4.49 -
Cari (3.5")
Regular price $4.49Regular priceUnit price / per$4.49Sale price $4.49 -
Winter Savory (3.5")
Regular price $4.49Regular priceUnit price / per$4.49Sale price $4.49